Legacy myynnissä

Olisi -92 etuveto legacy myynnissä, ruostesuojattu ja maalattu, tekniikka pelaa ja koppa ruosteeton, ajettu 178000km, malli on muuten 1,8gl stw
61067
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Millä korimallilla? Missäpäin on et vois tulla kattoon?

Äänestä
  • auto on tällä hetkellä vantaalla mutta keskiviikkona lähden kouvolan seudulle ja torstaina lahteen että mikä vaan on lähinnä...

    Äänestä

  • stw=farkku, kyllähän tuo tuossa jo mainittiin.

    Äänestä

  • nii se on ekaa legacy mallia.jos oot kiinnostunu ni laitappa jotain yhteys tietoo vaikka sähköpostiosoite, voin kertoo lisää tai laittaa kuvia.

    Äänestä

  • sub kirjoitti:

    nii se on ekaa legacy mallia.jos oot kiinnostunu ni laitappa jotain yhteys tietoo vaikka sähköpostiosoite, voin kertoo lisää tai laittaa kuvia.

    voi laittaa kuvia yms. tietoja [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sub kirjoitti:

Olisi -92 etuveto legacy myynnissä, ruostesuojattu ja maalattu, tekniikka pelaa ja koppa ruosteeton, ajettu 178000km, malli on muuten 1,8gl stw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu