Uusi Wintoy Visva Beta 2-versio liikkeellä:

91243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei voi vähempää kiinnostaa. Luulin olevani Linux-keskustelupalstalla.

Äänestä
  • "Bugittomalta" näyttää tuo Visva Beta 2:nenkin!!.
    =)

    Äänestä

  • Wintoy. kirjoitti:

    "Bugittomalta" näyttää tuo Visva Beta 2:nenkin!!.
    =)

    Ainaskin äkschä pee kaataa alvariinsa explorerin verkkoliikenteessä, tee siinä sitten töitäkin.
    Kokemusta on liiankin kanssa.

    Äänestä

  • tietoo kirjoitti:

    Ainaskin äkschä pee kaataa alvariinsa explorerin verkkoliikenteessä, tee siinä sitten töitäkin.
    Kokemusta on liiankin kanssa.

    ei muuten kaada, minulla ainakin loppui nuo kaatelut (5-40 kpl/työpäivä) kun asensin sp2:n.
    ..Jaa, samalla tosin tuli outo 0-6 sekunnin viive explorerin toimintaan esim hakemistohierarkian avaamisessa. Se aika, joka ennen meni explorerin käynnistämiseen uudelleen, menee nyt odottamiseen..

    Äänestä

Eikö kyseinen postaus saanut Linux palstalla tarpeeksi hyvää vastaanottoa, kun piti tulla oikeen tänne asti postaamaan se uudestaan? Hieno copy/paste muuten, onnitteluni. :)

Äänestä
  • Taisi seriffi siirtää ton trollauksen tänne. Ei ketjun aloittaja osaa näköjään itse edes valita oikeata palstaa.

    Äänestä

  • siirretty viesti kirjoitti:

    Taisi seriffi siirtää ton trollauksen tänne. Ei ketjun aloittaja osaa näköjään itse edes valita oikeata palstaa.

    Kuka sellaista shit-selainta käyttää muuhun,kuin Windows-päivityksien hakemiseen?.
    Parempiakin,turvallisempiakin selaimia löytyy!.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wintoy. ;) kirjoitti:

http://www.digitoday.fi/showPage.php?page_id=9&news_id=49438

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu