Moni täällä arvailee, että norjalainen Liv Kristine Espenæs olisi Tarjan seuraaja??
Liv Kristinen nettisivuilla siis kerrotaan, että hän on tehnyt dueton Marco Hietalan kanssa, mutta onko missään muualla oikeasti huhuja siitä, että hän on ehdokkaana Nightwishin solistiksi?
Jos hänestä tosiaan tulisi Nightwishin laulaja, niin saisi kyllä kysyä, oliko tämä päätetty jo ennen kuin tuo kuuluisa kirje ojennettiin Tarjalle.
Sama se siitä. Hyvä laulaja joka tapauksessa. :) Itse henk.koht. tykkään enemmän kuin Tarjan äänestä. Sen enempää kantaa ottamatta..
Huhut Liv Kristinestä
4
1086
Vastaukset
- Hahhahhaa
Olihan tuo Livin kuva toisen iltapäivälehden kannessa kysymysmerkillä varustettuna. Tuskin asiaa on kuitenkaan Liviltä itseltään kysytty eli lähinnä keltaisen lehdistön myynninedistämiskikasta kyse. Siis tuon väärin tulkitun internetjuorun lisäksi.
Eli tällä hetkellä Liv Kristine Espenäes Krull on yhtä konkreettinen vaihtoehto kuin Matti Nykänen.- Mattia
Matti hoitaa homman V-tyylillä.
- GeiGu
Oli Tuomas kuulemma maininnut Nelosen eilisissä(?) uutisissa, että uutta solistia ei ole vielä valittu.
- Nimetön
Uskokaa jo jumalauta! nettisivuilla sanottiin,että se tekee vaan marcon kanssa dueton! mistään valinnoista ei olla vielä kuultu halaistua sanaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762074Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361733Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101412Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291213Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591203Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161048- 60962
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58961