Tarjan kirje

Tarja kerto asiat sillee niinku ne on. Hyvä Tarja.Respectit sille!!!!Asialla on aina monta näkökulmaa ja tässä on Holopaisen ja Tarjan, niin kyllä minä uskon enemmän Tarjan näkökulmaa.
Koska kyllähän se esimerkiksi alkaisi vituttamaan jos joku bändin jäsen ei käyttäydy samalla tavalla vaan menee NAIMISIIN (ei sellaista saa tehä).Niin mitä sitä seuraa.... POTKUT. Oikeesti kurttapalli Holopainen vedä jo simpanssi perseesee ja koita päästää kunnon ininä!
5604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aika valikoivasti olet noita kirjeitä lukenut. Huomasitko ollenkaan, että erotuskirjeessä Holopainen perusteli toimiaan sillä, että Tarja oli muuttunut itsekkääksi diivaksi, joka petti fanien luottamuksen kerran toisensa jälkeen? Kyse ei ollut siitä, että "yhyy Tarja meni naimisiin!!!1!111".

Jokainen kunnon NW-fani on varmaan itsekin huomannut, että Tarjan käytös *on* ollut vähän epäreilua faneja kohtaan. Eli tässä painaa nyt muidenkin sana kuin vain Holopaisen.

Äänestä
  • Miksi Tarja vaahtoaa että hänen ihqudaa ukko on vedetty mukaan tähän vyyhteen? Itsehän sen äijänsä on managerikseen valinnut kukkoilemaan. Eiköhän ne tuon sekundamanagerin oo ihan ite vetäny soppaan, muun bändin tahtomatta..

    Äänestä

  • Pakkohan se jonkuu on vaatia ku äijät on sellasia juustoja. "nythe sithe soittettoo hyvveee muussiiikkkoooo :):)"

    Missä se simpanssi on Holopainen?

    Äänestä

  • Jeppe kirjoitti:

    Miksi Tarja vaahtoaa että hänen ihqudaa ukko on vedetty mukaan tähän vyyhteen? Itsehän sen äijänsä on managerikseen valinnut kukkoilemaan. Eiköhän ne tuon sekundamanagerin oo ihan ite vetäny soppaan, muun bändin tahtomatta..

    Niin bisnes mielessä sen voi vetää mukaa mutta ei henkilokohtaisia juttuja saa alkaa laukoa!!!!! Niin ei vaa tehä!!!

    Äänestä

  • oletkos itse joku "kunnon fani" sitten?
    arveluttaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xXx kirjoitti:

Tarja kerto asiat sillee niinku ne on. Hyvä Tarja.Respectit sille!!!!Asialla on aina monta näkökulmaa ja tässä on Holopaisen ja Tarjan, niin kyllä minä uskon enemmän Tarjan näkökulmaa.
Koska kyllähän se esimerkiksi alkaisi vituttamaan jos joku bändin jäsen ei käyttäydy samalla tavalla vaan menee NAIMISIIN (ei sellaista saa tehä).Niin mitä sitä seuraa.... POTKUT. Oikeesti kurttapalli Holopainen vedä jo simpanssi perseesee ja koita päästää kunnon ininä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu