Tarja tulee menestymään yhtä hyvin kuin ennenkin! se norjalainen jää unholaan!
Tarja tulee menstymään!
5
385
Vastaukset
- tulevaisuutta
kuin joululaulajana. Tuomas tutustutti hänet hevimusiikkiin eikä hänellä ilman Tuomasta ole siinä genressä mitään tulevaisuutta.
- Jouni
Varmaan samalla tavalla kuin ne miljoona muuta tusinakurkkua, jotka joikhaavat ööpperää!!!!!!!!!1111111111
- mutta missä?
Saattaa olla, että Tarja tulee menestymään. Mutta missä. Jos hän oikeasti olisi taitava klassinen laulaja, niin ihmettelenpä kovasti miksi hänellä ei juuri ole ollut kysyntää isoilla estradeilla?
Jokin toinen hevibändi varmaan ottaa hänet mielellään laulamaan. Ongelma on vain, että maailmassa ei juuri ole tällä hetkellä hevibändejä, joista löytyisi Holopaisen veroinen säveltäjä.- Nimetön
Tarjan olisi varmaan järkevämpää aloittaa yksin,mutta siinä olisi paljon harjoiteltavaa...
- argh!
voi helkkari.. mua ärsyttää se turunen niin perkeleesti tällä hetkellä.. sillä on kusi nousu hattuun että oikeen ällöttää!!..luin tarjan kirjottaman kirjeen medialle... hirveetä esitystä.. sitä ollaan niin marttyyria ja masentuneita.. vaikka itse oli jo kauan puhunut lopettamista... argh!.. nyt vituttaa!!.. toivottavasti häipyisi kokonaan julkisuudesta.. tollanen snobeilu ei sovi kenellekkään roolimalliks!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762051Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361718Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101389Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591187Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2251180Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161030- 60955
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58951