sharm el sheikh,egypti

minkälainen paikka,hotelli on three corners palmyra,se on näitä all inclusive.voiko paikan päällä varata retkille?ja kyselisin edelleen jos vatsatauti yllättää,niin mitä kannattas ottaa suomesta mukaan?
1587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lääkkeet eivät tehoa paikallisiin pöpöihin,osta vasta sharimista kunnon lääkkeet (punaisen värinen tapletti ja vihreäkin on aika hyvä )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

minkälainen paikka,hotelli on three corners palmyra,se on näitä all inclusive.voiko paikan päällä varata retkille?ja kyselisin edelleen jos vatsatauti yllättää,niin mitä kannattas ottaa suomesta mukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu