Keiden julkkisten kaa haluaisitte...

...Harrastaa ryhmäsexiä?... Sanokaa vähintään kolme!!! Itse haluisin Elijah Woodin ja... *purskahtaa nauruun!* Uskallanko ees sanoo...No,tän kerran...DAN WEEKES-HANNAH!!!!!! Jos joillakaan teistä ei oo harmainta aavistustakaan kuka se on,klikatkaa itsenne vaikkapa Googleen ja laittakaa hakusanaksi Dan Weekes-Hannah ja thats it!!!
141784
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Sean Patric Thomas on ehdoton ykkönen ja sit vielä Brad Pitt (vakiovalinta) ja poikaystäväni Sampon, joka on julkkiksista komein ja seksikkäin!

Äänestä

Mä haluisin panna näitä SEKSIKKÄITÄ naisia: Janinaa, Linda Lampeniusta, Johanna Vibeä ja Jasmin Mäntylää. Kaikilla heillä on mahtavat bodyt ja upeät pärstät.
UUH!

Äänestä
  • Ja sit vielä minne? Elijah eteen ja Dan taakse!!! Tajusitteko?

    Äänestä

Thora Birch, Fairuza Balk & Marja Salo

Äänestä

Shakiraa perseeseen, Lindaa rintojen väliin, Jaana Pelkonen ottaa suihin ja Karita Tuomolaa pilluun.

Äänestä

Elijahin ja Orlandon!

Äänestä

Angelina Jolien...ja Jessica Alban...Oii..niitä on paljon mutta nämä tulivat ensimmäisenä mieleeni...Nam..=)

Äänestä

Mä tykkäisin jonkun Sami Hyypiän,Aki Riihilahden ja David Chervetin (vai miten sen nimi nyt sitten kirjoitettiinkaan...) kaa... Aah!!!! Joku panis pilluun,joku perseeseen ja joku suuhun...Huh...

Äänestä

demi moore

Äänestä

Alyssa Milanon ja Viivi Avelanin kanssa..siinä on varsinaiset pakkaukset!

Äänestä

aira samulin.Mahtavat munkit!!!

Äänestä

eli Angelina Jolien, Martina Hingisin, Famke Janssenin kaa naisista

ja miehistä kelpuutan Harri Haataisen. Muita en tähän hätään keksi.

Äänestä

kate hudson, lola odusoga ja joku muu

Äänestä

Ne ois varmaan Penelope Cruz, Denise Richards ja Janina Frostell. Kaikki tosi hemaisevia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nasty kirjoitti:

...Harrastaa ryhmäsexiä?... Sanokaa vähintään kolme!!! Itse haluisin Elijah Woodin ja... *purskahtaa nauruun!* Uskallanko ees sanoo...No,tän kerran...DAN WEEKES-HANNAH!!!!!! Jos joillakaan teistä ei oo harmainta aavistustakaan kuka se on,klikatkaa itsenne vaikkapa Googleen ja laittakaa hakusanaksi Dan Weekes-Hannah ja thats it!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu