Kaikki te säälittävät ruikuttajat, jotka valittavat, että pisin tauko seksissä on pari viikko!! Kokeilkaa joskus tulla minun elämääni, jossa pisimmät tauot on ollu KOLME KUUKAUTTA!!! En halua tuomita, mutta on surullista ja ärsyttävää lukea, että jollakin on "niin iso ongelma" kuin kahden viikon tauko.
Ruikuttajat
4
1264
Vastaukset
- Paavali P.
melkein neljä vuotta jo ilman mitään!!:( Älkääkä kysykö syytä,liian vaikea ja henk.koht. selittää.Mutta kärsin suunnattomasti.En usko että kukaan enää huoliikaan minua seksikumppaniksi,puhumattakaan vakisuhteesta.:/
- paremmaksi
Minulla, naimisissa olevana naisena taukoa on jatkunut nyt kolme vuotta eikä loppua näy. Rakastajani on ollut ilman seksiä aviovaimonsa osalta kahdeksan vuotta!!
- peluri
paremmaksi kirjoitti:
Minulla, naimisissa olevana naisena taukoa on jatkunut nyt kolme vuotta eikä loppua näy. Rakastajani on ollut ilman seksiä aviovaimonsa osalta kahdeksan vuotta!!
Aatteleppa ite, oliko kivaa kun jouduin viimeksi keskeyttämään yhdynnän?
- Vellupirinen
.. koska suoritan miehiset velvoitteni 3:sti päivässä ja sekin meinasi olla liian vähän entiselleni. No, nykyiselleni se riittää, onneksi.
Töittemme takia olemme toisinaan jopa 4:n päivän puutteessa.
Ikää 38 v, joten emme ole aloittelijoita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 865352
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h784714Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1113017Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv872948Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232514Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.612039Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska251966- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1141439- 1851328