Onko Marcelo syyllinen kaikkeen tapahtuneeseen..?
Mitä mieltä Marcelosta?
10
1296
Vastaukset
- sara--
joten ei voi sanoa juuta, eikä jaata!
Tuskin kovinmoni tuntee kyseistä Hraa!- Järki!
"tuskin kovinmoni tuntee kyseistä Hraa!"
Ai verrattuna siihen kuinka älyttömän moni täällä TUNTEE Tarjan tai Tuomaksen, haloo...!
Ei tietenkään kukaan tunne ketään, mutta nykyisten tietojen valossa on aika selvää, että Marcelo on kaiken pahan alku ja juuri. Ilman häntä kaikki olisi vielä hyvin. - Järki!
"tuskin kovinmoni tuntee kyseistä Hraa!"
Ai verrattuna siihen kuinka älyttömän moni täällä TUNTEE Tarjan tai Tuomaksen, haloo...!
Ei tietenkään kukaan tunne ketään, mutta nykyisten tietojen valossa on aika selvää, että Marcelo on kaiken pahan alku ja juuri. Ilman häntä kaikki olisi vielä hyvin. - itämainentietäjä
Järki! kirjoitti:
"tuskin kovinmoni tuntee kyseistä Hraa!"
Ai verrattuna siihen kuinka älyttömän moni täällä TUNTEE Tarjan tai Tuomaksen, haloo...!
Ei tietenkään kukaan tunne ketään, mutta nykyisten tietojen valossa on aika selvää, että Marcelo on kaiken pahan alku ja juuri. Ilman häntä kaikki olisi vielä hyvin.Täällä taitaa kuitenki olla aika paljon ihmisiä jotka tuntee NW ihmisiä henk.koht;) vink vink..eli ihan hiljaa siellä ja älkää kommentoiko jos ette tiedä mistä puhutte ja jos teillä ei ole faktoja tai järkevää mielipidettä.
- Häh.
itämainentietäjä kirjoitti:
Täällä taitaa kuitenki olla aika paljon ihmisiä jotka tuntee NW ihmisiä henk.koht;) vink vink..eli ihan hiljaa siellä ja älkää kommentoiko jos ette tiedä mistä puhutte ja jos teillä ei ole faktoja tai järkevää mielipidettä.
No sitähän tuossa juuri sarkasmin keinoin sanottiin...
- Örveltäjä
Syyllinen kaikkeen?? mietitäänpäs:
Bodomin surmiin tuskin on, koska on liian nuori..., lintuinfluenssaan, sitä voi jo epäillä, Tarjan erottamiseen Nightwishistä, osavaikuttaja, muttei syyllinen.....mihinkäs muuhun Marcelo-polo vielä voisi olla syyllinen?
Permanenttiaineen väärinkäytöksiin?? ON. - mustasukkaista
Huomaa, että Tuomas on ihan aneissaan Tarjan sylissä. Mut ton enempää se ei koskaa saanu huomiota Tarjalta ja sehän sai tämän kauhean katkeruuden aikaan. Marcelo on taitava ammattilainen ja inhimillinen ihminen.
- TÄH?
mustasukkaista kirjoitti:
Huomaa, että Tuomas on ihan aneissaan Tarjan sylissä. Mut ton enempää se ei koskaa saanu huomiota Tarjalta ja sehän sai tämän kauhean katkeruuden aikaan. Marcelo on taitava ammattilainen ja inhimillinen ihminen.
Ai niin kun Tarja on niin sanonut
- Tiedät enemmän
TÄH? kirjoitti:
Ai niin kun Tarja on niin sanonut
Jep, etsi sieltä tietoa ystäviseni, googlaa vaikka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762099Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361741Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101441Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2311228Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601212Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161060Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58972- 60969