Loistava Anna Erikssonin levy

"HS"

Kuuntelin juuri Annan uuden levyn ja olipa se loistava! Täydet pisteet siitä. Odotan innolla kiertuetta, että pääsee kuunteleen livenä häntä, sillä siellä hänen ääni senkun paranee vaan.

9

1122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Katja

      Tiedätkö linkin tai löytyykö jossain muodossa sanat uuteen ihanaan kipaleeseen "Ei se mennyt niin"?

    • Vaatimaton jätkä

      Diiva, ei kiinosta vaikka olisi miten hyvä laulaja tahansa. Yäk..!

      • Samurai-zero

        Täytyy olla eri mieltä, tapasin ohimennen muutama vuosi sitten ja oli erittäin ystävllinen ja helposti lähestyttävä artisti.


    • rita

      Mulla on yksi Annan levy ja tykkään muutamista Annan biiseistä.Mut laulajana Anna ei ole mielestäni mitenkään ihmeellinen ja nykyisin kipaleetkin tuntuvat toistavan itseään.Kuten nämä uusimmatkin,liian samanlaisia.Mut jos Annasta ylipäänsä tykkää niin kyllähän ne aina kuuntelijansa näkyvät löytävän.

    • Hieno levy juu...

      kerran pari kuunnellut...

      jollei täydellinen levy, niin tosi lähellä sitä!

    • Tinjatanja

      ja hyvää musaa taasen tullut,kelpaa kuunnella-

      • hymy

        Loistava levy,ei voi muuta sanoa!!Sanoitukset ovat tosi hienoja:)Omia lempibiisejäni muutaman kuuntelukerran jälkeen ovat Jää,Lintu,Aiemmin,Jos,Leikin loppu ja Kesällä kerran!Varsinkin tuo kesällä kerran on ihana,kauniimpaa biisiä ei ole vähään aikaan tehty!!


    • Hyvä hyvä!

      Anna on ihan viehättävä artisti, mutta huutaa liikaa laulaessaan. Se ei kuulosta kovin kauniilta.

      • Miten niin "huutaa"??? Voitko selittää tarkemmin. Annalla omaperäinen ääni, joka ehkä saattaa vaikuttaa huutamiselta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      219
      17106
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      169
      12174
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      41
      5960
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      64
      4842
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      13
      4746
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      19
      3937
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      84
      3565
    8. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      133
      2987
    9. 239
      1367
    10. Mitä toivot joululahjaksi ja

      mitä antaisit kaivatullesi? 😃
      Ikävä
      85
      1011
    Aihe