Saako kysyä, onko ollut korjaamokäyntejä takuuaikana,
lähinnä kiinnostaa Golf farkku 1,6 litran bensakoneella.
Onko ollut takuukorjauksia farkussa
7
2180
Vastaukset
- ajettuna
Tässä jotain omia ja lähituttujen:
-Lämppärin puhallin vaihdettu, oli turhan äänekäs
-Vaihteistoöljy vaihdettu notkeempaan, samalla säädetty
-Merkkivaloja vilahdellut, syytä ei saatu selville
Eli ei ainakaan ole ostopäätöksen esteenä.
Takalasin pesimen letku heikko kohta. - eli vain
takaluukun lukon vastakappaleen säätö ja vaihdekepin säätö. Nämä takuuajan juuri päättyessä.
- oli
Maalissa rupi takakontin rekkarisyvennyksessä -> takaluukku maalattiin.
- Jussi
oli kirjoitti:
Maalissa rupi takakontin rekkarisyvennyksessä -> takaluukku maalattiin.
Mittarissa 30 tkm ja pari kuukautta takuuta jäljella 1,6 variantissa. Samaa avainta korjattu kahteen otteeseen takuuna. Ei muuta.
- farkku...
Jussi kirjoitti:
Mittarissa 30 tkm ja pari kuukautta takuuta jäljella 1,6 variantissa. Samaa avainta korjattu kahteen otteeseen takuuna. Ei muuta.
Alkutaipaleella ollaan 14 000km, ei valittamista...
- vikaa on ollut
Auton mittarissa näyttäs huiput olevan 260 mutta en ole päässyt kuin 190km/h kyseessä 1.6 bensis
- tosiaan
Mittarivirhe on Golffeissa suuri, olet oikeassa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965