onko kukaan vieläkään saanu sitä internet editionia kun on tilannu cdonilta
cdon
3
391
Vastaukset
- ei saa
internet editionia, se pitää tilaa englannista tai usasta. se on normaali limited edition siellä cdonissa..
- vitun älykääpiö
...mistä puhutaan. No eihän sitä nyt enää sieltä CDON:ista saakaan sitä Internet Editionia tilattua, mutta "him or die" tarkoitti niitä ketkä ovat sen sieltä tilanneet aikoinaan!
Eipä ole minullekaan tullut vielä. Enkä ole nähnyt järkeä perua nyt tuota CDON:in tilausta ja tilata USA:sta, koska jos niillä kerran on jotain toimitusongelmia niin tuskin se sieltä sen nopeemmin tulisi vaikka suoraan sieltä tilaisikin itselleen.
CDON:ilta on vaan vastattu, että levy tulee kyllä mutta on vaan myöhässä. - Myrjala
vitun älykääpiö kirjoitti:
...mistä puhutaan. No eihän sitä nyt enää sieltä CDON:ista saakaan sitä Internet Editionia tilattua, mutta "him or die" tarkoitti niitä ketkä ovat sen sieltä tilanneet aikoinaan!
Eipä ole minullekaan tullut vielä. Enkä ole nähnyt järkeä perua nyt tuota CDON:in tilausta ja tilata USA:sta, koska jos niillä kerran on jotain toimitusongelmia niin tuskin se sieltä sen nopeemmin tulisi vaikka suoraan sieltä tilaisikin itselleen.
CDON:ilta on vaan vastattu, että levy tulee kyllä mutta on vaan myöhässä.miullekin tuli vasta eilen tuo limited edition cdon.comilta vaikka tilasin sen aikaa sitten...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762066Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361728Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101402Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291200Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591198Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161041- 60959
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58957