niin miten saan kyogren kun sain sen eilen ja haluaisin tietää miten saan kyogren.
helppii sapphiressa.
9
590
Vastaukset
- mekulius
Oletko saanut ennen kyogren
- autan
en ole saanut.
- mekulius
autan kirjoitti:
en ole saanut.
Kaupungissa olet saphiressa?
- metang
mekulius kirjoitti:
Kaupungissa olet saphiressa?
olen menossa kasi salille. jos löydän sinne.
(jos löydän) en tiedä miten sinne pääsee. - mekulius
metang kirjoitti:
olen menossa kasi salille. jos löydän sinne.
(jos löydän) en tiedä miten sinne pääsee.Sukeltamalla metang (dive)
- metang
metang kirjoitti:
olen menossa kasi salille. jos löydän sinne.
(jos löydän) en tiedä miten sinne pääsee.kun hän ei osannut päättää mitä kirjottais nii minä kirjoitin sen. nii minä lupaan lopettaa massakirjotuksen välittömästi jos olen häirinnytteidän tauhaanne. nii saanko anteeksi?
- metang
mekulius kirjoitti:
Sukeltamalla metang (dive)
kiitos! kerronpa hänelle heti.
- mekulius
metang kirjoitti:
kun hän ei osannut päättää mitä kirjottais nii minä kirjoitin sen. nii minä lupaan lopettaa massakirjotuksen välittömästi jos olen häirinnytteidän tauhaanne. nii saanko anteeksi?
Jos et massapostita.Pisteen jälkeen tullee iso alkukirjain.
- metang
mekulius kirjoitti:
Jos et massapostita.Pisteen jälkeen tullee iso alkukirjain.
En lähetä massapostia. Ja hyvä neuvo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762134Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361756Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111479Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341253Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611234Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161072Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59993- 60975
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103675