Kathyn menneisyys

Äsken BB-extrassa näytettiin kathyn mietteitä lehdistötilaisuudessa jossa puhui jotakin menneisyydestään, että tietää tehneensä tyhmiä juttuja. mitä hän tarkoitti? mitä hän on oikein tehnyt?
31137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

....ken sen tietää kun noin oireilee???

Äänestä

Kettutytön näkoinen.

Äänestä

kylläpä harmittaa...miten ihmeessä nyt saisimmekaan tietää kaiken Katin salatusta elämästä...menneisyydestä????? Kyllä nyt varmasti meni viimesetkin yö unet :(
Pitäisköhän ihan laittaa joku yksityisetsivä vähän tonkimaan asioita jotta voisi sitten täällä netissä kaikkien ihanien,fiksujen,virheettömien ja kilttien ihmisten kanssa pohtia mitä kaikkea se Kati onkaan tehnyt.*HUOH*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.......... kirjoitti:

Äsken BB-extrassa näytettiin kathyn mietteitä lehdistötilaisuudessa jossa puhui jotakin menneisyydestään, että tietää tehneensä tyhmiä juttuja. mitä hän tarkoitti? mitä hän on oikein tehnyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu