Läksyt tekemättä

Lihava koulutyttö

Olin juuri aloittanut lukion ja kärsin todella suuresta motivaatiovajauksesta. Tunteja jäi väliin ja läksyihin en kiinnittänyt mitään huomiota.

Muutaman viikon jälkeen matematiikan opettajani Mikko, noin 53v setä, pyysi minua jäämään keskustelemaan opiskelusta tunnin jälkeen. Matematiikan tunnit olivat päivän viimeiset ja kaikki muut olivat jo poistuneet kotiin. Mikko alkoi utelemaan kaikenlaista, hän oli huomannut, ettei opiskelu innosta minua ja että minulla ei ollut mitään toivoa päästä kurssista enää läpi. Siinä vaiheessa havahduin katsomaan itseäni peilistä. Anelin Mikkoa antamaan minulle edes säälistä viitosen kurssiarvosanaksi. Mikko selitteli, ettei se ole mahdollista, koska panokseni opiskeluun oli ollut olematonta. Epätoivoissani päädyin siihen, että ehdotin seksiä hänen kanssaan.

Tästä Mikko innostui. Hän alkoi samantien kähmimään rintojani ja hieromaan pilluani kireiden farkkujen päältä. Olin hetkessä aivan kostea ja nännini näkyivät selvästi napapaitani lävitse. Aloin hieromaan Mikon kullia housujen läpi ja avasin hänen vyönsä ja riisuin sekä itseni että opettajani. Otin hänen kalunsa suuhuni ja pyörittelin kieltäni hänen mahtavan terskansa ympärillä. Nuolin hänen kivespusseja ja pyysin Mikkoa panemaan minua kunnolla joka reikään.

Menin makuulle opettajanpöydälle ja levitin haarani hänelle. Neitsytpilluni oli ihan märkä kiimasta, olen aina haaveillut vanhoista sedistä ja leluna olemisesta. Mikko tunki kyrpänsä pilluuni ja alkoi nussimaan minua rajusti. Pyysin Mikkoa korkkaamaan perseeni ja pian hän olikin peräaukossanu mahtavan kullinsa kanssa. Kipu tuntui voimakkaalle, mutta nautin siitä kun Mikko puristeli isoa ja leveätä persettäni. Tunsin voimakasta himoa saada imeä hänen paskaista kulliaan ja pyysin häntä antamaan munansa suuhuni. Vatkasin sitä voimakkaasti imien edes takaisin, samalla tavalla kuin olen pornopätkissä nähnyt naisten tekevän.

Mikko alkoi olla jo lähellä orgasmia. Nopeasti ohjasin munan pilluuni ja käskin häntä tulemaan sisääni nopeasti. Muna liikkui edes takaisin nopeassa tahdissa ja aloin tuntea supistelua alapäässäni. Pian sain mahtavan orgasmin, parhaan ja ensimmäisen elämässäni. Mikko laukesi lähes samaan aikaan ja tunsin, kuinka pilluni täyttyi lämpimästä lemmenmahlasta. Laukeamisen jälkeen Mikko vielä nuoli minulle pari orgasmia, mutta ne olivat pieniä ensimmäiseen verrattuna. Uteliaana nuolemisen jälkeen kastoin sormeni pillussani, että saisin myös maistaa spermaa ensimmäisen kerran elämässäni. Maku oli niin kiihottava, että suorastaan valuin kiimanestettä, ja Mikko huomasi sen.

Niinkin vanhaksi Mikon muna oli kohonnut paraatikuntoon nopeasti ja pian hän taas oli sisälläni... Siitä lähtien olen odottanut jokaista matematiikan tuntia, sillä olen tarjonnut Mikolle nuorta tavaraani aina joka tunnin päätteeksi. Joka kerta Mikko on suostunut ja en voi kuin kehua hänen taitojaan. Nyt lukion loppupuolella en tiedä mitä tekisin: viikottaiset panot Mikon kanssa ovat ainoa asia mitä odotan. Vanhemman miehen muna on ihana asia nuoren tytön pillussa.

Mira 88

1

9946

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bi-mies47

      Kivahan sitä oli nussiskella nuoren koululikan kanssa. Tiedoksi en antanu likalle hyväksyttävää numeroo. Vähän oli tyttö katkera. Eipä ollu eka kerta kun joku likka anto mulle pillua parempien numeroiden toivossa. Onko muuten muilla opettajilla samoja kokemuksia?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      352
      4491
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      146
      2538
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2146
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      145
      1690
    5. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      26
      1227
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      44
      1222
    7. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      35
      1178
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      79
      1101
    9. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      345
      1045
    10. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      143
      1029
    Aihe