pyytäkää minua kaverilistallenne! nimimerkki on ollimaha, ja olen uusi käyttäjä livessä. ja kertokaa nimimerkkejänne, jotta voin pyytää teitä kaverilistalleni! olisi kiva päästä pelailemaan siellä, koska kenelläkään kaverillani ei ole xboksia, joten heidän kanssaan olisi vaikeaa pelata :P.
kiitti jo etukättee
HUOMIO KAIKKI XBOX LIVEN OMISTAJAT
-ollimaha
4
324
Vastaukset
- X-B-O-X
Nimimerkkini Livessä on MiksaK, pyydä vain kaveriksi, mutta pelailen enimmikseen vain Halo 2:sta Livessä.
- -ollimaha
ja sitten kun olet hyväksynyt sen, niin tuleeko ruutuuni jonkinlainen ilmoitus? pelaan itsekkin haloa.
- Beef Man
-ollimaha kirjoitti:
ja sitten kun olet hyväksynyt sen, niin tuleeko ruutuuni jonkinlainen ilmoitus? pelaan itsekkin haloa.
tulee se ainakin sun ystävälistalle, ite kun en ole koskaan pyytänyt ketään kaveriksi.
Mie oon pelannut halo 2:sta netissä ainakin yli vuoden. Nimimerkki olis BloodyBeaver.
- ...
www.livegamers.info, rekisteröitykää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914