nightwish on nyt ihan huono!!!!

tarjahan siinä laulo! ei nightwishillä oo mitään ilman tarjaa!!! ottakaa kantaa x)
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nightwish on edelleen nightwish, erillä laulajalla tosin. Ilman Tuomasta ei olisi nightwishia, koska ilman tuomasta ei olis biisejä!

Äänestä

tarja oli nightwish:in pää!ei muute pahalla mut tarja varmaa oli joskus hiljaa mut ei yli vuotta!
nykyää jos nightwish ei ota tarjaa takas ni en enää kuuntele sitä! mulla on nightwish:in kaikki levyt mut taidan kyl katkasta ne!!!

Äänestä
  • Siinäpä taas yksi ennakkoluuloinen kommentti, tyyliin kun aina näin on ollut niin mikään ei saa muuttua! On erittäin tyhmää etukäteen tyrmätä uusi solisti, ethän ole edes kuullut sitä! Vai oletko niitä ihmisiä, jotka tuomitsee KAIKEN vain ja ainoastaan ennakkoluulojen takia?! Olipa kyseessä ruoka, musiikki tai mikä tahansa.Tollaisen asenteen omaava ihminen on kuitenkin itse aina häviäjä, koska menettää niin paljon kokematta vain ennakkoluulojensa ja asenteidensa takia! Jospa odottaisit ensin miltä uusi NW:n laulaja kuulostaa ja muodosta sitten mielipiteesi vai olisiko ollut parempi, että NW olis lopettanu kokonaan yhden heikon lenkin takia ja sitä myöten olisi moni upea Tuomaksen biisi jäänyt kuulematta?!!?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

tarjahan siinä laulo! ei nightwishillä oo mitään ilman tarjaa!!! ottakaa kantaa x)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu