Tiina kylmälä stadikalla mm....

Tiina oli kavereidensa kanssa stadikalla viime viikonloppuna... Voi että se tyttö näytti hyvältä niissä pienisssä bikineissään. Sattui vielä pariin otteeseen vilahtamaan nännikin kun oli hieman varomaton ottaessaan aurinkoa yläosattomissa mahallaan. Nam mitkä rinnat.
21536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tiina on kyllä ylihyvänäköinen muija,runsaat muodot oikeissa paikoissa,eikä tiettävästi ole varattukaan? i want her!!:)mieleen palaa väkisinkin se jyrkin awards tilaisuus missä tytsy oli nahkahameessa ja pitkävartisissa nahka saappaissa,nam:)

Äänestä

Onko Tiinasta kuvia missään ? www ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m kirjoitti:

Tiina oli kavereidensa kanssa stadikalla viime viikonloppuna... Voi että se tyttö näytti hyvältä niissä pienisssä bikineissään. Sattui vielä pariin otteeseen vilahtamaan nännikin kun oli hieman varomaton ottaessaan aurinkoa yläosattomissa mahallaan. Nam mitkä rinnat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu