Minkä kokonen....

Minkä kokoset rattaat kannattais olla kun mulla on kiinnu suzuki pv:eessä 60cc pytty ja 16 mm kaasari ja gianellin tehari ja korkeapainekansi??
4342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sinä pikkupoika rattaita enää tarttet, jos oot niin kakara et ajat jo PV:llä

Äänestä

17 tai 16 piikkisen

Äänestä
  • suzuki pv on paras mopo älkää sitä haukkuko vaan kattokaa omaa mopoanne xD xD xD

    Äänestä

  • SUZUKI PV MAN kirjoitti:

    suzuki pv on paras mopo älkää sitä haukkuko vaan kattokaa omaa mopoanne xD xD xD

    kiki vois olla välillä kans HILJAA!!!!!!!! peevee on suomen suosituin mopo niin jos latelet tollasii kommentteja niin voisit kertoo ne huonot syyt täs samalla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


late kirjoitti:

Minkä kokoset rattaat kannattais olla kun mulla on kiinnu suzuki pv:eessä 60cc pytty ja 16 mm kaasari ja gianellin tehari ja korkeapainekansi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu