jälkeenpäin enemmän: Käytetty tilaisuus vai käyttämättäjätetty tilaisuus? Hänkin tahollaan varattu.
Voi,voi...vain yksi elämä....
Kumpi harmittaa
2
877
Vastaukset
- varattu nainen minäkin, het...
Se käyttämättä jäänyt tilaisuus, jota en varmaan enää toistumaan saa.
Niin moraalittomalta kuin se kuulostaakin, niin nyt jälkikäteen on ottanut päähän se, kun sitten jänistinkin.
Sain tämän unelmamiehen sänkyyni, mutta sitten aloin miettiä, että en voi tehdä näin. Vaikka oma suhde on odottanut vain sitä että virallisesti päättyy, niin en vain voinut SITÄ tehdä. Ensin ajattelin että ihan oikein miehelleni, joka on minua pian 2 vuosikymmentä nujertanut, haukkunut ja pahoinpidellyt aiheetta, että nyt otan vastaan sen mitä olen etukäteen "maksanut".
Toisaalta, sen jälkeen olen saanut voimia päästä irti tästä sairaasta suhteesta, ymmärsin, että ihminen olen minäkin ja kaipaan kaikesta huolimatta hellyyttä, vaikka kaikki siihen liittyvä oli jo pitkään tuntunut minulle kuulumattomalta.
Harmi vain etten pääse enää tuohon hetkeen, sillä nyt en enää perääntyisi! - rinnakkaissuhteeseen
ja se meneekin pieleen tai ylipäätään alkaakin kaduttamaan. Tuleeko "halpa" olo?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965