Syy nightwishin hajoamiseen!!!

jepjep

niin..
se on teidän "Tarja fanien" syytä
jos olisitte arvostaneet Tuomasta ja muuta bändiä yhtä lailla (niinkuin pitäsisikin)
Ei tarjalla olisi noussut kusi päähän ja alkanut luulla itsestään liikoja...

5

794

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vaan potkivat Tarjan bändistä saanen huomauttaa!Tuomas holopainen on montakertaa toitottanut haastatteluissa,että uusia biisejä tehdään koko ajan.Bändi on päätöksensä tehnyt ja sillä selvä.Me odotamme jännityksellä tulevaa!

    • Ei todellakaan pidä paikkansa!! Mä olen Tarja/Nightwish-Fani ja tiedän totuuden! Emmä sitä teille kerro.. ;)

      • jeps

        Mä taas kuulun erään Nightwishin jäsenen lähipiiriin ja tiedän totuuden tuosta Tarjan erottamisesta. Että silleen...


      • -.-''

        Joopa joo tiiätkin varmaan!!! koitat vaan siinä suutas louskuttaa että olisit muka koko maailman viisain paskiainen!!! *hahahahahahahhaha* !!!!! mikä idioottti!!!!!!!!


      • -.-''
        jeps kirjoitti:

        Mä taas kuulun erään Nightwishin jäsenen lähipiiriin ja tiedän totuuden tuosta Tarjan erottamisesta. Että silleen...

        Iha niinkun säkin tietäisit!!!! vittu ette te tiiä mistään mitään!!!!!! *Hahahahhahahaha* !!!!! idootti oot säkin !!!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      108
      2227
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      843
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      47
      818
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      776
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      518
      725
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      65
      630
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      590
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe