30-39v. miehiin...En koskaan vanhempiin...;)
Rakastun aina uudelleen
Naisellinen nainen
121395
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mehän ollaan niin käsittämättömän kivoja ja fiksuja adoniksia, kuten näitä palstojakin lukemalla jo voi päätellä...;)))
Olen huomannut sen... Kuulutko siihen ryhmään? ;))
KAIKKIHAN siihen nyt täällä netissä anonyyminä kuuluu. Toinen toistaan parempia, fiksumpia, hurmaavampia ja komeempia ollaan...;))
Noinhan mä sen olen ajatellukin.Eihän täällä luusereita tms. sellasia ole..;))) Vain fiksut roikkuu netissä...
Sitten tässä on vielä sekin erinomainen ominaisuus, että jos olis mahdollista keksiä omasta kropastaan tai psyykestään joku kohta, mikä voisi mukamas olla vieläkin paremmin, niin voi sanoa sen vaan olevan niin...=))
ja mähän nielen kaiken mitä sanotaan..;))Täällähän on kaikki totta ja täydellistä..
Kuulostaa kivalta...;)))
Uskon jopa mainoksiin..;)) Niin että anna tulla vaan vaikka mitä legendaa,kaikki uppoo...:)))))
Kerron sitten hieman itsestäni:
Olen naimaton, nuorehko ja sharmantti, erittäin seurallinen ja sivistynyt vapaa mies. Pitkä ja sopivan lihaksikas tietenkin. Omaan akateemisen koulutuksen ja muuta huomattavaa sivistystä. Puhun sujuvasti useita kieliä. Silti olen erittäin käytännönläheinen ja lämmin ihminen. Ruoanlaittotaitoani on verrattu (ulkonäköni ohella) erittäin usein Harri Syrjäseen. Ne, jotka eivät pidä Harrin ulkonäöstä, ovat väittäneet minun muistuttavan kovasti Michael Douglasia. Ne, jotka eivät hänestäkään pidä, ovat sanoneet minun olevan ilmetty Mel Gibson. Alkoholia en käytä juuri lainkaan. Luonnollisesti en myöskään tupakoi. Käyn säännöllisesti kirkossa. Olen paikkakunnallani erittäin pidetty ihminen, koska olen niin ystävällinen, avulias ja vaatimaton. Joskus, muutamia kertoja vuodessa, kun jonkun tuttavani seurapiiribileiden takia olen tavallaan pakotettu seuran vuoksi nauttimaan alkoholia, otan sitä vain sen verran, kuin on tarpeen ollakseen vieläkin seurallisempi kuin yleensä. Ja flegmaattinen. Omaisuutta on kertynyt nuorehkosta iästäni huolimatta huomattavasti. Urheilulla. Rakastajana olen kuulemma aivan käsittämätön.
Lapsia minulla ei ole, koska olen ollut niin vastuullinen harvoissa aiemmissa suhteissani. Ikäänkuin aavistan Sen Oikean. Olen varma, että se olet Sinä.
Ihanaa kun saa nauraa kunnolla! Joo,kyllä mä oon Se Oikea sulle.Mulla nimittäin sama tunne susta.. ;)))
Mie oon hellä, ja tunteellinen
..toi Karkoski ehti ennen sua...:))) Mut jos se ei ookkaan oikea,niin sit...;)))