http://herzeleid.com/en/faq/band#faq7
Aika hauska tapaus Tillin uintiuralta maajoukkueessa. Saattaa tietenkin Doom olla keksinyt koko jutun toimittajia naruttaakseen;)
Tosin, mikähän mulla oli mielessä 14-vuotiaana......
Perkeleen hauskaa joulunodotusta kuitenkin kaikille Rammstein-faneille!!
Tillin uintiuran merkkitapaus:
keppi-einari
1
462
Vastaukset
- Vitamin
Nauratti... kait ihan tervettä touhua tuon ikäiseltä kundilta... ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585060
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544562Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224489Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2941647- 2281308
- 811301
- 681265
- 305998
- 199930
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50820