honda

eli kaukovalot onpi hukassa. Ne lisävalot (H1) kyllä toimii mut H4 valossa ei pala kun lyhyet (uudet polttimot). Sulakkeet näyttäs olevan ehjät ja mitn relettä en löytäny.
1266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Noin sen kuuluu toimiakin eli H4-polttimot pysyy koko ajan lyhyinä ja pitkillä valoilla H1-polttimot palaa.

Onhan noita viritelty toimimaan toisellakin tavalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


accord vm. -90 kirjoitti:

eli kaukovalot onpi hukassa. Ne lisävalot (H1) kyllä toimii mut H4 valossa ei pala kun lyhyet (uudet polttimot). Sulakkeet näyttäs olevan ehjät ja mitn relettä en löytäny.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu