Tässä lueskelin näitä tekstejä siitä,millaiset ihmiset ovat horoskooppimerkkiensä perusteella.Itse en jaksa uskoa horoskooppeihin näin paljoa vaan mä uskon,että jokaisessa merkissä on sekä takertujia,ihania,mustasukkaisia jne.ihmisiä.Sillä kaikki ihmiset ovat erilaisia j ollain tapaa eikä horoskooppimerkki määrittele häntä ihmisenä.Kovasti täällä lokeroidaan ihmiset näiden merkkien perusteella.Poikkeuksia siis löytyy,halusi sitä tai ei.Mutta toki suotakoon heille vapaus valita kumppaninsa horoskooppimerkin mukaan,itse valitsen sen mukaan, tulenko toimeen toisen kanssa ihmisenä en horoskooppimerkkinä. Huvittuneena tuosta rapumiehestäkin luin,että ovat mustasukkaisia: "valitettavasti" oma mieheni ei täytä näitä useitakaan lueteltuja kriteerejä täältä;)Tämäkihän on eräänlaista syrjimistä ja lokeroimista, kuten lihavat/laihat yhdistelmä :) Jeps, mutta kukin tyylillään löytää omansa täältä maailmasta.
Horoskoopit ja ihmiset
Sally
0
213
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762099Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361741Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101441Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2311228Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601212Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161060Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58972- 60969