Liitä määräten?

Haluan liittää powerpointista tai excelistä jotain _kuvana_ word-dokumenttiin. Mikä Liitä määräten -muodoista on paras valinta. Miksi?
1349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lähettää vastaanoottajalle pelkästään, kuvia käytä jpg formaattia sen saa aina auki jokainen eikä tarvitse tuskailla. Millä ihmeen keinolla tuonkin, taas aukaisen kuten monta kertaa on kysytty miten avataan pps normaalissa sähköpostissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JP_ kirjoitti:

Haluan liittää powerpointista tai excelistä jotain _kuvana_ word-dokumenttiin. Mikä Liitä määräten -muodoista on paras valinta. Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu