10 pistettä TImolle, se oli suoraan kuin luontodokkarista, missä kuvataan valaiden elämää.
Timon "henkäys" oli niin lähellä valaan hengähdystä, että ei voi taas muuta todeta kuin että kuinka läheisiä olemmekaan eläinmaailman kanssa. Hyvä Timo!
TIMON "PALJUTEMPPU"
5
1887
Vastaukset
- kaali on paras
Kyllä on kaunista kuunneltavaa tuo uljas valaiden laulu! Täytyy vissiin hankkia tuollainen palju, jos vaikka valas asettuisi sinne asustelemaan. Vaan mahtaako nuo kerrostaloissa pesiä.
- löytyy,
etenkin vanhoista kerrostaloista!!
- hyvä
nähdä terhi tekemässä tuo valas temppu olisi autenttisempi.
- NiiNoh
Päivän paras vai?
Jos et parempaan pysty niin olis voinut tuonkin jättää sanomatta. - kuolen nauruun
NiiNoh kirjoitti:
Päivän paras vai?
Jos et parempaan pysty niin olis voinut tuonkin jättää sanomatta.terhi on ni tylsä ettei sitä vois kuvitella tekemässä valastemppua!! vois kyllä olla näkemisen arvoinen juttu jos se sen jostain syystä tekis hahaaaa!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762099Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361741Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101441Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2311228Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601212Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161060Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58972- 60969