nyt mä sen tein. vahingossa mut silti. menin asentaa 2. viruksentorjuntaohjelman koneelle. Norton Internet Security 2005 oli 1 ja asensin Platinum 2006 Internet Security 10.00.00 toiseks. kone käynnistyy vielä vielä mut jos yritän tehdä jotain työpöydällä, kone jökkää totaalisesti. yritin poistaa pandaa vikasietotilassa mutta sen poistamiseen tarvitaan 800*600 resoluutio(?). Se panda on kyl kokeiluversio mut en tiedä kauan sitä voi käyttää. tuolta latasin:
http://www.soft32.com/download_8719.html
Helppiä nyt pojat!
asensin 2. viruksentorjunnan
11
780
Vastaukset
- äkisti
toinen veke, ei rulaa.
- heelp
sanoin jo et kokeilin poistaa muttei onnistu. jollain forumil oli et pitäs mennä recovery consolee ja "lamauattaa" toinen ohjelmista. mut en löytänyt recovery consolea
- Näin..
Käynnistä
Etsi
Tiedostoja tai kansioita
Kaikki tiedostot ja kansiot
Tiedoston nimi tai nimen osa
Siihen panda tai muutakin mahdollisesti
Etsi
Ja sitten koitat poistaa niitä mitä on löytynyt- vikasietotilassa
tyutyu kirjoitti:
ja pandan poistamiseen tarvitaan 800*600 resoluutio jota en vikasietotilassa voi muuttaa
- ongelma...
vikasietotilassa kirjoitti:
ja pandan poistamiseen tarvitaan 800*600 resoluutio jota en vikasietotilassa voi muuttaa
Entäs jos poistat ensin Nortonin,sitten koitat poistaa Pandan,sitten asennat uudelleen Nortonin.Koita sammuttaa ne ensin vikasietotilassa,vaikka ei ainaskaan Nortonin pitäis toimia vikasietotilassa.
- vikasietotilassa
ongelma... kirjoitti:
Entäs jos poistat ensin Nortonin,sitten koitat poistaa Pandan,sitten asennat uudelleen Nortonin.Koita sammuttaa ne ensin vikasietotilassa,vaikka ei ainaskaan Nortonin pitäis toimia vikasietotilassa.
ja kumpaakaan ei voi poistaa vikasietotilassa. panda valittaa 800*600 resoluutioo jota ei voi vikasietotilas vaihtaa ja nortonin voi poistaa vaan normaalitilassa
- jos teet
vikasietotilassa kirjoitti:
ja kumpaakaan ei voi poistaa vikasietotilassa. panda valittaa 800*600 resoluutioo jota ei voi vikasietotilas vaihtaa ja nortonin voi poistaa vaan normaalitilassa
järjestelmänpalautuksen(jos voit) kauas,kauas menneisyyteen...
- järjestelmänpalautus
jos teet kirjoitti:
järjestelmänpalautuksen(jos voit) kauas,kauas menneisyyteen...
asennettuja ohjelmia?
-ei ap kysyjä- - luki...
järjestelmänpalautus kirjoitti:
asennettuja ohjelmia?
-ei ap kysyjä-"Järjestelmän palautus ei palauta henkilökohtaisia tiedostoja, joten voit käyttää sitä menettämättä tiedostoja, sähköpostiviestejä, selauksen tapahtumatietoja tai suosikkejasi"
Kyllä niitä joitakin ohjelmia on menettäny kun on tehny palautuksen.
- kiitos
KIITOS!!! järjestelmän palauatus auttoi!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751968Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361694Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81318Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241145Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59925
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57909