Kun teen Nero Designer - ohjelmalla levyn kansia, muuten onnistuu hyvin, mutta yksi asia ei sitten millään. Eli:
Miten vaihdetaan biisilistan väriä ja fonttia?
Pen ja Brush vaikuttavat ainoastaan järjestysnumeroon, mikä on siinä itse biisiä ennen ja sitten sen listan taustaväritykseen. Itse biisit pysyvät väritykseltään samana kokoajan.
Ja fonttiakaan ei voi muuttaa...
Tätä olen jo pidemmän aikaa pähkäillyt, mutten ole onnistunut, joten ajattelin nyt sitten kysellä täältä, teiltä viisaammilta.
Suunnattomasti kiitoksia etukäteen avustaneille!
Nero Designer - ongelmaan apua pyytäisin
2
258
Vastaukset 2
- Make
Elikkä otat sen biisilistan properties (oikeata hiirennappulaa biisilistan päällä), ja sieltä tracks välilehden.Sieltä sitten "fields" osiosta valitset mitä kenttää muuttelet(järjestysnumero, otsikko jne).
olin :-) Empä ennen tosiaan hoksannut, että kyseisiä
(järjestysnumero, otsikko jne...) voi valita muutenkin, kuin sen ruksin avulla ja siinähän sen asian ydin sitten olikin.
Mutta nyt onnistuin, avullasi.
Suuri Kiitos Sinulle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 362042
- 41630
- 40603
- 42480
- 62472
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne60470- 45460
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6427Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14423- 40411
