Moikka.
Läytyykö Lahden suunnalta vastaavaa,vaikka nuorenpaakin luotettavaa bi-ukkomiestä.Olisi mukava löytää kaveri,jonka kanssa vois naatiskella silloin ku se molemmille sopii.Olen 180/90 lyhythiuksinen ja lyhyt kokoparta,viriili mies.Pidän hyväilyistä,runkuista ja suihin molemmin puolin.
Jos vähänkään kiinnostaa niin mailaa.Vaihdetaan mielipiteitä ja tavataan,jos/kun siltä tuntuu.
Luotettavuus ja terveys A ja O !!
Edelliskerrasta miehen kanssa on jo liian kauan!!
Kun vastaat tähän,niin se tulee myös mun sähköpostiin,vastaan pika-pikaa.
55v bi-ukkomies lahdesta,etsii........
8
1006
Vastaukset
- zeta
Millaiset kokemukset mahtanevat olla miesten kesken. Kerro niistäkin. Suihinko otatte ja nuolette toistenne kaluja? Vai miten?
- Raipe
...riippuu tietty jokaisen mieltymyksistä mitä kivaa tedään.Kannattaa sopia etukäteen,mikä miellyttää,ettei tule yllkätyksenä.
Mä olen kokenut parhaimmiksi mm. hyväilyt,jopa suukot,jos molemmat siitä pitää.Sit edetään molemmat toistensa kalulle hieroen runkaten.Riisutaan ja jos mahdollista mennään sänkyyn,,hyväilyä jatketaan....Voidaan kääntyä 69 asentoon ja ottaa suuhun molemmat yht aikaa.Myös sillai että otaan suuhun erikseen ja toine vaan nauttii,vuorollaan taas toisinpäin.Imetään ja nuollaan kalua,,kiveksiä jne....Lopulta kekitytään siihen,että kaveri nussii suuhun ja nussitaan omalla suulla kaverin kullia.
Huippuhetki on aina mahtava,,oli kyseessä nainen tai mies.Kun saa laueta kaverin suuhun,on tietty niin erilaista,kuin naisen kaa.Mies ottaa paremmin suuhun kuin nainen,joskin on joitakin naisia,jotka hallitsee senkin homman.
Peppuunkin olen pannut,miestä,mutta se ei oikein ole mun juttu.Yllämainitut on pop!!
Jos kiinnostaa kokeilla,niin mailaa.Aloitetaan pehmeästi,tunnustellen mikä kivalta tuntuu.Joskus pelkät runkutkin on mukavia.Silleen,että vuorollaan runkataan toinen toisensa..Ihan miten vaan,mut takaan,että hyvää tekee.........
- ukkobi
Niin, onhan näitä luotettavia, terveitä vanhempia ukkomiehiä. Tahtovat olla kaapissa ja emännän tossun alla...Mutta ajatusmaailmasi hivelee ajatuksiani, haluaisin kanssakäymistä, olen vain eripuolella maata.
- zeta
On kalun koolla merkitystä . Minkä kokoisia teillä on seisokissa?
- vanhempiukkomies
zeta kirjoitti:
On kalun koolla merkitystä . Minkä kokoisia teillä on seisokissa?
Se on pituudeltaan noin 15 cm, en oikein tiedä mittaustapaa, mutta luulisin sen olevan tavanomainen mitaltaan. Paksuutta sillä taitaa olla huomattavasti enekpi kuin keskimäärin, koska olen sen verran päässyt varkain katselemaan ja koittamaankin kaverien asetta.
- mittaus tapahdu
vanhempiukkomies kirjoitti:
Se on pituudeltaan noin 15 cm, en oikein tiedä mittaustapaa, mutta luulisin sen olevan tavanomainen mitaltaan. Paksuutta sillä taitaa olla huomattavasti enekpi kuin keskimäärin, koska olen sen verran päässyt varkain katselemaan ja koittamaankin kaverien asetta.
vehkeen päältä? Itse niin mitattuna pituutta löytyy 20 cm. paksuudesta sen verran tietoa, ettei mahdu esim. wc-paperihylsyyn.
- Raipe
.... Suomea olet?laita mailia,,annan sulle sit mailiosotteen kun vastaat tähän.
Mikä sua kiinnostaa miesten kesken???Kerro siitäkin
t.Raipe - Zeta
Raipe kirjoitti:
.... Suomea olet?laita mailia,,annan sulle sit mailiosotteen kun vastaat tähän.
Mikä sua kiinnostaa miesten kesken???Kerro siitäkin
t.RaipeEtkö saa vaimolta tarpeeksi seksiä? Kiihotuksenko vuoksi haikailet miestä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761989Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361705Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81332Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241155Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591153Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151020- 60933
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57922