Tuolta vieraskirjalta kun deletoidaan aika nopee noi aiheeseen liittyvät viestit. Muutaman olen onnistunut lukemaan, ilman että niitä Juki mitenkään kommentoisi, katoavat kyllä pikaisesti..
Tokikin enempi ehkä mietityttäis, jos senkin ikäisellä miehellä ei olisi jo jälkikasvua. Totta kyllä, eihän kaikki lapsia halua.
Mun elämä ei tästä muuksi muutu, vaikka hänellä lapsi/lapsia olisikin, mutta olisihan se kiva tietää " totuus"..
Onko sillä
7
1257
Vastaukset
- kjkjkj
eikö tämä kuuluisi johonkin lapsi-foorumiin?
Mitä himputtia tämä teksti tekee YÖ-foorumissa?
YÖ-foorumissa keskustellaan YÖ:n musiikista.
lukko - avain auringossa.- Jerkku
Niin paljon kun näissä kaikissa keskustelufoorumeissa jauhetaan paskaa ni ihan sama kai toi loppupeleissä on, mitä tännekkin kirjotetaan.
Aika lapsellistahan tää cypermaailma kaikkinensa on.
Voi niitä aikoja kun sai vain naamatusten sanoa asiat, jos niitä oli. - ellu
Jerkku kirjoitti:
Niin paljon kun näissä kaikissa keskustelufoorumeissa jauhetaan paskaa ni ihan sama kai toi loppupeleissä on, mitä tännekkin kirjotetaan.
Aika lapsellistahan tää cypermaailma kaikkinensa on.
Voi niitä aikoja kun sai vain naamatusten sanoa asiat, jos niitä oli.typerää, minusta ainakin, on tivata ihmisiltä
tuollaisia asioita kuin että onko lapsia vai ei.Eiköhän jokainen itse ilmoita siitä sitten jos on jotain syytä,tai ei ilmoita jos ei ole syytä.
Tässä tapauksessa veikkaan että netissä juorutaan ihan vaan huvikseen jostain ja katsotaan mitä tapahtuu. - Korkeasaareen
ellu kirjoitti:
typerää, minusta ainakin, on tivata ihmisiltä
tuollaisia asioita kuin että onko lapsia vai ei.Eiköhän jokainen itse ilmoita siitä sitten jos on jotain syytä,tai ei ilmoita jos ei ole syytä.
Tässä tapauksessa veikkaan että netissä juorutaan ihan vaan huvikseen jostain ja katsotaan mitä tapahtuu.siellä se Jukin poika roikkuu puissa, on se Juki niin simpanssin näkönen ittekkin suuvärkiltään.
- mie vaan
...vaan on kyseisen henkilön henk.kohtainen juttu, joka ei kuulu millekään foorumille.
Muistetaan että myös muusikoilla on oikeus yksityisyyteen!
Heillä on tämä julkinen puoli, jonka me näemme ja sitten on yksityispuoli, joka kuuluu vain ja ainoastaan heille!!!
Mielekästä on jos asiat pysyisi asialinjolla eli musiikki on se tärkein juttu, ei mitäkään sivilisäädyt ym.- se taisit linkittää
Niin, etkös juuri sinä käynyt linkittämässä popedan foorumissa iltasanomiin linkin... Jaa, että ei muka kiinnosta myös se yksityinen puoli, HAH!
- mie vaan
se taisit linkittää kirjoitti:
Niin, etkös juuri sinä käynyt linkittämässä popedan foorumissa iltasanomiin linkin... Jaa, että ei muka kiinnosta myös se yksityinen puoli, HAH!
mihinkään popedan mitään linkittänyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 164662
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial21625Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1061587Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2281096Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221068- 126889
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2846Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29817- 10815
Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks47807