Vaikuttaa että Antti on nyt se joka määrää ja pitää taloa pystyssä kun muut sekoilee ja leikkii.
Antista tullut talon isä
ja yksinhuoltaja
6898
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
oo tullut eikä tuu mitään isähahmoo... Jumalauta sillä ihmisille ei oo yhtään oma mielipidettä mistään, se myötäilee vaan koko ajan muita... TÄYSI LUUSERI!
Äiti saparot ojossa vahtii jääkaappia ja jakaa tiskivuoroja.
Antti on tosi fiksun ja sympaattisen oloinen. Ehkä hän ei halua määräillä isäntänä, mutta saattaa muodostua porukan kantavaksi voimaksi.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
"Pitäähän" siellä jonkun jatkaa Minna-mamman roolissa, vahtia ja kyylätä toisten tekosia ja tekemattä jättämisiä.
Onneksi pääsimme Minnasta.
siis omaa sukua alias jne tosikko!
Kyllä BB pitää huolen ettei meno menee ihan överiksi terveyden yms kannalta.. kukaan ei kaipaa tollasta tosikkoa pilaamaan kaikkea kivaa.
kenenhän kanssa se nyt alkaa roikkua kun oma hovi on heitetty pihalle ja Timokin on ottanut hajurakoa?