Iina se sanoi putoamisensa jälkeen että hän ei aio jäädä julkisuuteen millään tavalla vaan kadota takaisin tavlliseen elämään. Kovin on lyhyt tytöllä muisti kun jo poseeraa Hannan kanssa katso lehdessä maksetulla New Yorkin matkalla. Seuraavaksi varmaan saamme esittelyn neidin kodista tms. Iina ja Hanna ovat tyypillisä wanna be julkkiksia joista valitettavasti saamme varmaan lukea vielä pitkään.
Iina
4
1026
Vastaukset
- Nimetön
Kyllähän ton tiesi jo heidän lähtiessään kisasta.
Kiinnitin huomiota siihen heidän haastatteluunsa...
Kertoivat olleensa vähän reissussa, mutta kumpainenkaan ei kertonut että matka oli lehden maksama matka ennenkuin Kakko kysyi ja sittenkin vastaus oli Iinalta että vähän niinkuin....
Onhan se ihan hauskaa katsoa myös mihin muut ryhtyvät julkisuuden suhteen, esim. Minna. Jos joku maksaa matkan nii kait sinne nyt menee!!!Ja jos joku haluaa maksaa siitä että tullaan kuvamaan kotia, nii kait sitä ihan mielellään ne rahat ottaa.Keskustelua vois mielummin käydä siitä kuinka tyhmiä ihmiset ovat kun ostavat näitä lehtiä!
- Iina on babe
ja sinähän et ikinä ole muuttanut mieltäsi vai mitä! Lue vaikka hesaria mielummin niin ei wanna be julkkikset vaivaa, siis sivisty ja lopeta roskalehtien lukeminen.
- myönsi että
saivat matkasta hyvän tarjouksen josta ei voinut kieltäytyä. Myönsi myös mukavalla tavalla että hän on jo tunnettu siitä että pyörtää puheensa. Viittasi siis siihen ettei ala suhteeseen talossa.
Ei muutakun matkoille vaan jos sellaisia tarjotaan. Ostetaan me sitten lehtiä ja luetaan kateellisina. Jotkut valopäät vielä arvostelevat.
Kaikkea hyvää Iinalle ja Hannalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3835881- 795270
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484306- 523921
- 523709
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1623390Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1003164Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky493147- 432269
- 492195