Iina se sanoi putoamisensa jälkeen että hän ei aio jäädä julkisuuteen millään tavalla vaan kadota takaisin tavlliseen elämään. Kovin on lyhyt tytöllä muisti kun jo poseeraa Hannan kanssa katso lehdessä maksetulla New Yorkin matkalla. Seuraavaksi varmaan saamme esittelyn neidin kodista tms. Iina ja Hanna ovat tyypillisä wanna be julkkiksia joista valitettavasti saamme varmaan lukea vielä pitkään.
Iina
4
1031
Vastaukset
- Nimetön
Kyllähän ton tiesi jo heidän lähtiessään kisasta.
Kiinnitin huomiota siihen heidän haastatteluunsa...
Kertoivat olleensa vähän reissussa, mutta kumpainenkaan ei kertonut että matka oli lehden maksama matka ennenkuin Kakko kysyi ja sittenkin vastaus oli Iinalta että vähän niinkuin....
Onhan se ihan hauskaa katsoa myös mihin muut ryhtyvät julkisuuden suhteen, esim. Minna. Jos joku maksaa matkan nii kait sinne nyt menee!!!Ja jos joku haluaa maksaa siitä että tullaan kuvamaan kotia, nii kait sitä ihan mielellään ne rahat ottaa.Keskustelua vois mielummin käydä siitä kuinka tyhmiä ihmiset ovat kun ostavat näitä lehtiä!
- Iina on babe
ja sinähän et ikinä ole muuttanut mieltäsi vai mitä! Lue vaikka hesaria mielummin niin ei wanna be julkkikset vaivaa, siis sivisty ja lopeta roskalehtien lukeminen.
- myönsi että
saivat matkasta hyvän tarjouksen josta ei voinut kieltäytyä. Myönsi myös mukavalla tavalla että hän on jo tunnettu siitä että pyörtää puheensa. Viittasi siis siihen ettei ala suhteeseen talossa.
Ei muutakun matkoille vaan jos sellaisia tarjotaan. Ostetaan me sitten lehtiä ja luetaan kateellisina. Jotkut valopäät vielä arvostelevat.
Kaikkea hyvää Iinalle ja Hannalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al962365Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/221844Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1271613- 881326
Perussuomalaisten onnistunut vappumarssi nostaa kannatusta
Rauhanmarssilla olleiden kimppuun hyökänneiden vassareiden kannatus sen sijaan romahtaa. Kaikki näyttää hyvältä vuoden171301- 1271179
Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka136936"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!48918Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su80846Yhä pyörit mielessä,
ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa29837