Kertokaapa hyviä vinkkejä ensi suudelmaan!!!=)
Suutelu
ihurauta
51426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pese hampaat yltä alta,
pusu maistuu paremmalta.
;)
Olen suudellut miesten ja naisten kanssa.
Nämä vinkit siis mun kanssa päteviä.
Miehet: ei mitään hirveän arkaa, tosin herkkä käy.herkkä mutta selvästi haluava.Aito tunteellisuus tärkeää, se sytyttää.ajoita oikeanlaiseen tilanteeseen.
Naiset: ole mahdollisimman heteroeroottisen näköinen, vaikka oletkin bi-gay.Se on mainstreamiä aina.ole GIRL, älä rekkakuski.jos toinen on vain bilebibi, huomioi kertaluontoisuus.
Kaikki aistit avoimina, toinen ihminen siinä lähellä, tuoksut, ihon lämpö, kädet hiuksissa, hellät huulet, aika pysähtyy.Läheisyys ja hellyys...Nyt täytyy löytää joku ketä ....;)
(kielesi) omassa kitalaessasi. Ainakin ensi suudelmassa.Pehmeästi ja pitkään.Otat niskasta kiinni hellästi sormilla ja hyväilet hiuksia...katsotaan sulaako?Niskasta, hiuksista ja kaulasta on suora yhteys alakertaan, naiset?
Onko tietoa.Mä haluan hyväksi suutelijaksi.