Matti Vanhanen voittoon

Jo on aika panna hapannut mummo pois presidentin
tehtävistä. Eihän se osaa muuta kuin elvistellä.
1176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se Vanhasen Mattihan on ihan nörtti! Ei saatana, täytyy ihmetellä kuka semmosta äänestää. Toinen jalka haudassa laahustaa ja nuolee ihmisten perseitä minkä kerkiää. Ei mitään omia mielipiteitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lestyjauho kirjoitti:

Jo on aika panna hapannut mummo pois presidentin
tehtävistä. Eihän se osaa muuta kuin elvistellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu