Minä olen tosin hieman jäävi ehkä kommentoimaan tätä heteromiehenä, mutta minusta tuo Marko on ihan tavallisen näköinen mies kasvoiltaan, ei todellakaan kovin komea!
Onko noin?
Jusafus
2
515
Vastaukset
- mursu
Ei se aina ole naamasta kiinni, vaan karismasta. Ja tuo kuvakaan nyt ei ihan kaikkea kerro, livenä se pittää nähä :)
- Jusafus
Hienoa, sittenhän hänet olisi voitu valita vaikka karismaattisimmaksi miestähdeksi. Mielestäni komeus ja karisma ovat kaksi eri sanaa. Suomen kielen rappeutuminen on ikävä asia; sanat menettävät merkityksensä. Minun mielestäni komea on synonyymi hyvännäköiselle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1043364
- 883073
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä201913- 691896
- 381847
- 211731
- 241687
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi341429Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91339- 481337