olen

että jossain pohjoisemmassa olisi löytynyt kuolleita susia maastosta.
Kuulemma syöneet jotain styroxia ja kuolleet johonkin suolisolmuun.
Saattaapi olla urbaanilegendaakin.
9678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Eli tyröstä metsään ja verta siihen..

Äänestä
  • Parempi tekniikka on kastella vereen noin nyrkinkokoinen pala vaahtomuovia (saa vaikkapa vanhasta patjasta). Vaahtomuovipala puristetaan pieneksi palloksi ja laitetaan muovipussin sisään siten että pysyy pienenä pallona edelleen, ilma muovipussista pois ja solmuun. Tämä pallo pakastetaan ja viedään jäinen pallo talvella suden reviirille. Kun susi syö jäisen veripallon niin sulaessaan vaahtomuovi laajenee tukkien suolen.

    Näin toimien saamme pelastettua monen viattoman kasvissyöjäeläimen hengen kuten metsäpeurojen, hirvien, jänisten ym.

    Äänestä

limaisimmat iljetykset ja ihmislajin rupisimmat hirviöt järjestykseen:

1. Eläinrääkkääjä
2. Eläinrääkkääjä
3. Eläinrääkkääjä
...
14. Eläinrääkkääjä
15. Pedofiili
16. Kansanmurhaaja
17. Massamurhaaja
18. Sarjamurhaaja
19. Nekrofiili
20. Koprofiili

Äänestä
  • ... enpä lähtisi väittämään vastaan. Mikä muuten on koprofiili????

    Äänestä

  • olen erimieltä järjestyksestä, kympin kärki;

    1. pedofiili
    2. eläinrääkkääjä
    3. M. Liimatainen
    4. poliitikko (mistä tahansa puolueesta)
    5. poropaimen
    6. Aadolf Hitler
    7. Josef Stalin
    8. Tarja Halonen
    9. G. W. Bush
    10. Linkola

    Äänestä

  • styroxisia lihalaatikon palasia vaikka tuuli viedä vahingossa metsään...

    Äänestä

  • niitä kirjoitti:

    styroxisia lihalaatikon palasia vaikka tuuli viedä vahingossa metsään...

    reppana ettet itse tukehdu systeemeihisi.

    Äänestä

ei hyviä nahkoja jätetä metsään, susista saa tosi hyvät kintaat

Äänestä
  • sittenhän on helppo kerätä roistot lusimaan peräkylän baareista eikä tarvita kalliita ja monimutkaisia rikostutkimuksia. Kannatetaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuullut kirjoitti:

että jossain pohjoisemmassa olisi löytynyt kuolleita susia maastosta.
Kuulemma syöneet jotain styroxia ja kuolleet johonkin suolisolmuun.
Saattaapi olla urbaanilegendaakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu