Wauuuuu!

Marco on oikea namupala, voi kun saisi maistaa! ;P
Parasta kuitenkin se ääni... Ihana! Saa kylmät väreet kulkeen pitkin selkää, ja siihen kykenee vain harvat & valitut.
5672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

homppeli.. homonen.. puppelipoika... nilsiä... ruskeanreiän ritari... kuukkeli.... uroslepakko.... zilumi

Äänestä
  • Todista se! *nauraa*

    Äänestä

Mullakin menee kylmät väreet, kylläkin siitä, että on niin ällöttävä äijä. Hyi hel****. Epätoivoinen plagioija.

Harvat ja valitut rohkenevat lähtemään kopioimaan kuten Marko, joka kertoo, että ei ole mitään omaperäistä annettavana yleisölle. Tämä jo tiedetään ammattimusiikkipiireissäkin. Sopii erityisesti niille, jotka tätä Marko sontaa kaipaavat.

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=124&conference=4500000000001430&posting=22000000011881987

Äänestä
  • Hiljaa siellä! :D:D:D

    Äänestä

  • Poets of the Fall tekee oman musiikkinsa alusta loppuun joten turha on väittää että kopioisivat ketään. Näin hyvää musiikkia tulee erittäin harvoin. Toivoisin vain että teinifanit voisivat lopettaa ihkutuksen, se melkeinpä raiskaa PotF:in tyylin. Ja se on Marko, ei Marco.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suski kirjoitti:

Marco on oikea namupala, voi kun saisi maistaa! ;P
Parasta kuitenkin se ääni... Ihana! Saa kylmät väreet kulkeen pitkin selkää, ja siihen kykenee vain harvat & valitut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu