Ainahan saa mielipiteitään sanoa, mutta mikä ihmisillä on kun haukkuvat tuntemattomia ihmisiä? Mun mielestä Marko on loistava tyyppi ja ennen kaikkea ihana persoona :)
Oli homo tai ei, hän osaa laulaa! siinä teille tosiasiaa...
Raikkaita syyspäiviä :)
Aivan loistava bändi!
4
809
Vastaukset
- poets fan
Minun selkäpiitä viilti kun kuulin eka kerran biisin Sleep. Tajuttoman hyvä ääni.
Morkkaajat selkeästi kateellisia, sillä itse eivät tuskin osaisi pätkääkään laulaa.- sdgs
Heh, totuushan on se, että tällä mikälienee Markolla on heikko ja voimaton ääni. Sitä ei voi kukaan kieltää. Äänialakin on max. 2 oktaavia. Mutta kai tuollainen huokailu sitten vetoaa naisiin. Muutenkin koko bändin musiikki on tarkoitushakuista ruikutusta.
- mie vaa..ja kamu..
POTF ON IHAN BEST! POETS OF THE FALL ESIINTYI ELÄMÄ LAPSELLE-KONSERTISSA JA IHAN HENKEÄ SALPASI!
MÄ AINAKIN HALUAN SEN BÄNDIN JATKAVAN MUSIIKINTEKOA IKUISUUTEEN! (; - miksaaja
Osaa ainakin hyvin plagioida ja imitoida jos ei muuta. Kovin köyhä ihminen, eikä yhtään mitään silmissä, pelkkä nolla.
Nostan hattua omaperäisille artistelle, millä on jotain omaa tuotantoa, eikä varastettua/mallinnettua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1043384
- 883073
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä201933- 691906
- 381857
- 211741
- 241687
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi341439Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91349- 481337