Anu on niin viisas ja älykäs, sekä kaunis. Uskaltaa kertoa totuuden meistä suomalaisnaisista. Anulla on ihailijoita ja rikkaita miehiä. Anu osaa meikata ja rinnat ei riipu.
Olisinpa Anu.
Olisinpa Anu.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kana kiekuva kaakattaa ja munii kultamunia.
...se tekee rahaa, toisin kuin tyottomat selluliittiperseet jotka kirjoittelevat tyhjanpaivaisiin keskustelupalstoihin.
rahaa!!!!!!
lisää, antakaa!!!!!
Siis puhutko itsestäsi? Hienot miehet tuskin tänne selluperseiden sekaan kirjoittelevat.
äiti on antanut pojalleen lapsena naisesta kun vihaa noin mielettömästi naisia.Ei siinä Anu Saakimit auta enää.
eivät ole työttömiä!!!!!!!!!!
tiedosi sinulle munaton Hieno mies!!!!!!!!!!!!
Tuskin se hänen elämänsä sen onnellisempaa on, ainakin suomessa häntä yleisesti pidetään ö-luokan julkisuudenkipeänä ikiteininä.
Ja mitä hän sanoi suomalaisista naisista, kantani on että ihan samalla tavalla kauniita ja ei niin kauniita naisia, sekä suomessa että virossa että muuallakin. Ja ei ne pitkät sääret ja isot tissit yksin kenestäkään kaunista/onnellista tee. Ihmiset kiinnittää liikaa huomiota turhaan pinnalliseen sontaan, minä keskityn tärkeämpiin asioihin.