olla täällä ...jos vaikka kysyy että mikä lentoyhtiö lentää Tukholmaan?
Niin tulee 10 vastausta , että idiootti, tyhmä, etkö osaa ,torka, jne ja ei edes yritetä antaa apua tai neuvoa asiaan. On joskus joku asiallinen kaveri, mutta niitä on vähän. MIksi sitten tällainen foorumi on jos heti haukutaan nuijaksi jos kysyy, kaikki ei voi olla niin viisaita kuin sinä .
Niin tulee 10 vastausta , että idiootti, tyhmä, etkö osaa ,torka, jne ja ei edes yritetä antaa apua tai neuvoa asiaan. On joskus joku asiallinen kaveri, mutta niitä on vähän. MIksi sitten tällainen foorumi on jos heti haukutaan nuijaksi jos kysyy, kaikki ei voi olla niin viisaita kuin sinä .
Vastaukset 7
Vanhimmat
mutta eletään toivossa, että taso nousisi. Aihealuehan sinällään on kiinnostava.Ilmeisesti väline on niin uusi, että ei ole muodostunut keskustelukulttuuria.
Hehheh, väline on käymässä vanhaksi.. jos osaa tänne kirjoittaa niin osannee varmasti myös naputtaa matkatoimiston osoitteen/soittaa matkatoimistoon/googlettaa kun täältä ei kuitenkaan sitä matkaa saa.. :( Ei tämä palsta taida palvella halvimman lipun kyselijää tukholmaan, täällä päästellään paineita.. ;)
Parempaa ja ILMAISTA palvelua saa täältä. Matkatoimistot, lentoyhtiöt, katseleppa niiden puhelinpalvelun hintoja.. "Ilmaisetkin" puhelut niihin maksaa 0,33 €/min! Ja meilihin vastataan, jos vastataan, joskus.
...että, jos ja kun huomaatte jossain kirjoituksessa henkilökohtaisuuksiin meneviä tai muuten vain asiattomia kommentteja, ilmoittaisitte niistä minulle asap?
Sitä varten jokaisen viestin alapuolelta löytyy linkki, "ilmoita asiattomasta viestistä".
Omia tietoja ei ole pakko ilmoitukseen täyttää, vaan tiedot voi jättää tyhjiksi!
Tämä helpottaisi huomattavasti työtäni ja nopeuttaisi asiattomiin viesteihin puuttumista.
Eikös se olisi kaikkien edun mukaista?
no sittenhän tämän palstan voi lopettaa. asiattomia höpinöitä 99% ja ennenkaikkea asiantuntijoita
Tässä oli tämän palstan asiallisin kirjoitus pitkään aikaan! ASIAA!
Kyllä se niin on travellerboy, että tällä sinun palstallasi on niin paljon turhaa riidanhaastamista, vääriä "tietoja", vittuilua, suunsoittoa sekä ihan roskiskamaa, että olisi syytä hommata rekisteröintipakko ja aika pian.
Nykyisellään tämä palstasi on surkea vitsi, ei kylläkään ole sinun vika eikä näköjään sinun vallassasi.
Tieto löytyy muualta täällä sen sijaan keskitytään sellaiseen 7-päivää tai OHO:n tapaiseen paskaan ja kuulopuheisiin.
Valitettavaa mutta totta, että tätä palstaa ei voi ottaa tosissaan.
Sinä voit travellerboy korjata asian jos haluat ja alat siivoamaan roskaa pois rankalla kädellä. Eli rupeapa töihin siitä äläkä kysele tyhmiä tai uhraa energiaasi suunsoittoon muiden mukana.
Vai onko tämän palstan tarkoitus ollakin joku 7-päivää lehden tasoinen paskapalsta mitä se on?
Sen nyt on jokainen varmaankin huomannut, että sitä paskaa täällä on enemmän kuin tarpeeksi.
Sen kontrolloiminen vain on niin hemmetin hankalaa.
Oon Sakupaxin kans täysin samaa mieltä siitä, että ainoa keino saada tämä tai mikä tahansa palsta asialliseksi, olisi tuo rekisteröitymispakko.
Sitä kyllä saadaan vaan odottaa...ja tiedä häntä tuleeko sellaista koskaan?!!!
Mutta silti, jokainen voi siis osaltaan auttaa tässä urakassa ilmoittamalla noista asiattomuuksista ja vielä jos jokainen muistaisi jättää niihin vastaamatta.
Eikä todellakaan kannata turhaan provosoitua mistään, sitähän nämä häiriköt noilla viesteillään hakevat!