MB S 500 lang

Kävin äskön koe ajaan, hyvä auto, kaikki imuovet
ja hierovat penkit löytyy, harkitsen ostamista,
hinta 948tmk lisävarusteineen,,,
1287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen ajanut myös isoa ässää..mutta tällähetkellä
autona on E220 Cdi farmari.Tuossa s sarjassa on
kyllä todella pitkälle mietitty jousitus..auto on
muutenkin hiljainen. voi puhua normaalilla
äänenvoimakkuudella.ei tarvitse huutaa niinkun
aikaisemmin.Ja niistä imukuppi ovista=). kävin
kokeilemassa cl coupea..ja kyllä se aiks hyvin
imasee kiinni..omassa farkussa peräluukkukin on
saman lainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rypsölä kirjoitti:

Kävin äskön koe ajaan, hyvä auto, kaikki imuovet
ja hierovat penkit löytyy, harkitsen ostamista,
hinta 948tmk lisävarusteineen,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu