Hei kaikki Perttu fanit, suosikkinne antoi Tiinalle 2 pistettä ja haluaa siis Tiinan seuraavaksi ulos talosta joten eiköhän äänestetä Tiina porukalla pois eix jeh
Perttu haluaa Tiinan
pois
6420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tuolla pelillä Hitlerkin aikoinaan sai kansan vihaamaan juutalaisia ja homoja sun muita.
Perttu-fanit eivät osaa ajatella omilla aivoillaan ollenkaan. Perttu on heille kuin joku jumala ja tuntuvat elävän jossain joukkohurmoksessa.
Täällä työporukka äänestää Tiinaa 28 henkilön voimin. Perttu on paras, pidä vaan varas.
nyt edes Perttu..Eikä yks työporukka..Timo saa häädön..
eihän Perttu halua että Tiina lähtee, hän katuu ja siksi Timo pois. Tiinalla ja Pertulla on vielä paljon yhteistä edessä. Odottakaa vaan vielä saadaan nähdä aitoja, helliä hetkiä.
kärjistävät esimerkit ja vastakkainasettelut: Juutalaisvainot ja BB -leikki. Onkohan sulla nyt kaikki päässäsi ihan terveellä pohjalla, epäilen syvästi.
Terhi on saatava pellolle, ja näinpä me tarvitsemme seuraavalla kieroksella Timon kaksi ääntä Terhille.