Miksiköhän Klaaran ovet on ollu kiinni jo pitkän aikaa?
Klaara-Riihimäki
15
7459
Vastaukset
- Riksulainen N
Siellä oli ollut moottoripyöräjengiläisten välienselvittelyjä. Sen jälkeen poliisit alko tutkiin jotain huume-epäilyjä kyseisessä paikassa.
- ???
Kuulin myös jotakin samanlaista.
Pitääkö oikeasti paikkansa? - !!!
??? kirjoitti:
Kuulin myös jotakin samanlaista.
Pitääkö oikeasti paikkansa?Klaaraan ei liity huumetutkintaa.
- jhgjg
klaara oli tänään auki...
- jaska jokunen
jos kaikkeen paskaan uskoo niin ......
- Asiakas
vaihtua omistaja/omistajat... Kuulin juttua että toinen olisi ostanut ravintola kellarin tai ainakin osan siitä. En tiedä pitääkö huhu paikkaansa ?!?!?!
- pidä..
tämä huhu paikkaansa. Heli omistaa OG:n.
- sittenkään...
pidä.. kirjoitti:
tämä huhu paikkaansa. Heli omistaa OG:n.
Tuskin Heli OG omistaa.?!?!?!?!?! Eikö se ole tullut jo täälläkin sekväksi ketä sen omistaa.
Olen kuulin varmasta lähteestä että Klaaara jäi sille jampalle ja että Heli osti kellarin. - moss
sittenkään... kirjoitti:
Tuskin Heli OG omistaa.?!?!?!?!?! Eikö se ole tullut jo täälläkin sekväksi ketä sen omistaa.
Olen kuulin varmasta lähteestä että Klaaara jäi sille jampalle ja että Heli osti kellarin.ei mee siis sullekkaan jakeluun... og on helin omistuksessa, tupe vaan rahoittaja ja klaara on kefan....
- kiinnostaa...
moss kirjoitti:
ei mee siis sullekkaan jakeluun... og on helin omistuksessa, tupe vaan rahoittaja ja klaara on kefan....
Tiedoksenne, hyvät ihmiset;
BarOG on minun ja hyvän ystäväni yhteinen yritys.
En ole mukana Kellarissa.
Omistan osan Klaarasta, viimeaikaisten tapahtumien johdosta olen halukas myymään siitä osuuteni eniten tarjoavalle.
Helpottiko...
:)Hellu - og:n asiakas
kiinnostaa... kirjoitti:
Tiedoksenne, hyvät ihmiset;
BarOG on minun ja hyvän ystäväni yhteinen yritys.
En ole mukana Kellarissa.
Omistan osan Klaarasta, viimeaikaisten tapahtumien johdosta olen halukas myymään siitä osuuteni eniten tarjoavalle.
Helpottiko...
:)HelluEiks olekkin Hellu hienoo, kun täällä internetin kiehtovassa maailmassa pohditaan kuka omistaa ja mitä, ja kuka on mukana ja missä. Joskus parivuotta sitten eräällä rmk:n "nuorisocruising" sivuilla pohdittiin kiivaasti, kuka omistaa minkäkin auton, vai oliko peräti pätkällä ostettu, soiteltiin ake:en, tekstattiin finderiin jne. Tämähän on hienoa! Kukahan omistaa alanya kebabin? Kenen se musta limusiini on? Sataako huomenna? Miks autohimbergin fixari ei vastaa puhelimeen?
Upeita aiheita, lisää tällästä! Pohditaan yhdessä! - ei OG:n asiakas
og:n asiakas kirjoitti:
Eiks olekkin Hellu hienoo, kun täällä internetin kiehtovassa maailmassa pohditaan kuka omistaa ja mitä, ja kuka on mukana ja missä. Joskus parivuotta sitten eräällä rmk:n "nuorisocruising" sivuilla pohdittiin kiivaasti, kuka omistaa minkäkin auton, vai oliko peräti pätkällä ostettu, soiteltiin ake:en, tekstattiin finderiin jne. Tämähän on hienoa! Kukahan omistaa alanya kebabin? Kenen se musta limusiini on? Sataako huomenna? Miks autohimbergin fixari ei vastaa puhelimeen?
Upeita aiheita, lisää tällästä! Pohditaan yhdessä!Juuri tällaisia pohdintoja palsta täyteen. Ja jokainen on olevinaan oikeassa, eikä kukaan uskalla luottaa kenenkään sanaan. Jipii!
- Hedgehog
..."sairaustapauksen vuoksi." Mikähän on todellinen syy?
- huikauheeta
Tällästä ollut riihimäessä jo vuonna 2006.
Meno ei ole tainnut tästä paljoa muuttua valitettavasti. Mikä lie tuonkin ´ ravintolan´ tarkoitus ollut aikoinaaan. - Anonyymi
Klaara on taas auki!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja12914290Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va275918SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1545465Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua2984319HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.384077"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste993651Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant23561Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan223528Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan592611Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.931408