Cylinda Täyttä terästä

Ostin tarjouksesta kunnon kodinkoneet kylppäriin1

Ruotsissa valmistetut Cylindan astianpesu ja pyykinpesukoneet, ainoat koneet, jotka ovat miltein täyttä terästä, Cylinda-astianpesukoneessa ovat suihkuvarretkin terästä, toisin, kuin muilla merkeillä!
2761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Cylinda-astianpesukoneessa ovat suihkuvarretkin terästä, toisin, kuin muilla merkeillä! "

Mitä väliä? Onko sulla hammasharjakin teräksestä tehty? ;-)

Äänestä

Omasta mennyt melkein kaikki osat rikki: Ohjelmakoneisto, pesuaineen annostelu, magneettiventtiili, poistopumppu, poistoletku ja nyt viimeiseksi myös pesuaineen annostelu.

Itse korjaamalla pärjää, jos olisi pitänyt kutsua huoltomies niin olisi tosi kallis kone.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kunnon koneet kotiin kirjoitti:

Ostin tarjouksesta kunnon kodinkoneet kylppäriin1

Ruotsissa valmistetut Cylindan astianpesu ja pyykinpesukoneet, ainoat koneet, jotka ovat miltein täyttä terästä, Cylinda-astianpesukoneessa ovat suihkuvarretkin terästä, toisin, kuin muilla merkeillä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu