Harry Potter istui Kallen Kapakassa juomassa pontikkaa ystäviensä Hessu Homon ja Pekka Puupään kanssa. Menossa oli jo ties kuinka mones kierros ja kaverukset olivat jo vähän töttöröö.
"Voi saatanan saatana!" Hessu möläytti ja tilttasi. Harry ja Pekka pöllivät Hessun vähät rahat ja röökit. Pekka oli imi tympääntyneen näköisenä vesipiippuaan ja Harry yritti raiskata Lumikin, joka toimi kyseisen räkälän tarjoilijattarena.
Samassa paikalle törmäsi joku vitun manne.
"Hai sie! Ostat sie hyvan heivoise?" Manne sanoi.
"Ime munaa saatanan pummi!" Harry sanoi tylysti ja vilautti romaanille alapäätään halveksunnan merkiksi.
"Mut se on hyva hevoine! Mut em mie siit vanno!" Manne vastasi.
Harry aikoi haistatella lisää, mutta Pekka sieppasi mannen ja yritti tappaa tämän, mutta kuoli itse sitä ennen kirroosiin.
Harry oli vetänyt tällä aikaa kunnolla etanolia kurkusta alas ja lähti kadulle huudellen rivouksia. Harry meni syrjäiseen kortteliin kuselle ja lauloi samalla Neuvostoliiton kansallishymniä. Kun kusta oli tullut noin 10 litraa Harry veti housunsa takaisin jalkaan, mutta ei lopettanut virtsaamista.
Harry lähti hoipertelemaan takaisin kapakkaan päin, mutta poliisit pysäyttivät hänet ja paiskasivat kovakouraisesti autoon. Toinen poliiseista päätti tyydyttää sadistisset mielihalunsa Harryyn ja pieksi tätä pampullaan.
"Älkää nyt vittu hakatko silla saatanan pampula. Työntäkää se mielummin minun perseeseen, kiitos!" Harry letkautti ja sammui.
Seuraavana aamuna Harry heräsi putkassa. Kun poliisiksi koulutettu apina sitten tuli päästämään Harryn ulos, rupesi sitä vituttamaan ihan sikana, sillä Harry oli nokkelana poikana tehnyt krapulapaskat putkan lattialle. Harry viskattiin pihalle väkivaltaisesti ja hän lähti takaisin sillan alle runkkailemaan.
Harry Potter vetää kännit
Dj Munakurkku
2
448
Vastaukset
- eksynyt enkuli
toi on oli tosi hauska xD mist sä ton keksit?? tee lisää niit..
- Nagi ja Vampire
Loistoo!! Lisää samaa!! WAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Perkele.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663112Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91841- 1111724
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241239- 1251019
- 95958
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6855- 84849