mikä diesel

vaihtoehtoja ocu 2.0TDI.lle. kertokaa omistajat mitä muita harkitsitte..(siis farkku) kiitos!
91822
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ford, Fiat, VW, Opel, Peugeot, Citroen ja Renault.

Äänestä
  • Voisit kyllä vähän perustella vastaustasi että missä mielen ovat paljon parempia kuin skoda ?
    Vaiko oletko taas se hemmo kuka ei voi sietää skodaa ollenkaan ?

    ja mitä mulla on kokemusta noista ranskalaisista niin ei tulis mieleenkään enää niitä hommata kun edellisen autoni kanssa (pösö 406) meni niin hermot sen "pikku" vikoihin (ilmastointi hajos monta kertaa, 6 kertaa heitti öljyt pihalle viime talvena ja samalla rikko aina laturin).

    Äänestä

  • nuo kaikki ovat testeissä jääneet skodan taakse

    Äänestä

  • Samassa hintaluokassa kokonaisuutana ovat huonompia.Joitakin ominasuuksia on joissa kyseiset autot saattavat olla parenpia.

    Äänestä

  • huonot kirjoitti:

    Samassa hintaluokassa kokonaisuutana ovat huonompia.Joitakin ominasuuksia on joissa kyseiset autot saattavat olla parenpia.

    ovat takakontin kokoa lukuunottamatta joka asiassa parempia.

    Äänestä

  • kyllähän nuo kirjoitti:

    ovat takakontin kokoa lukuunottamatta joka asiassa parempia.

    huutelet?

    Äänestä

  • kyllähän nuo kirjoitti:

    ovat takakontin kokoa lukuunottamatta joka asiassa parempia.

    Taitaapi vaan olla herra pannari että farmareissa ei tuo Octavian kontti ole mitenkään isompi kuin muillakaan vaan tämä kontin koko juttu liitty tähän HB malliin. ja edelleen kerro nyt ihmeessä mitä noissa muissa on parempaa muukin kuin merkki ?
    Kun tiedämme jo että inhoat skodaa merkkinä ja muita perusteluista sulla ei vissiinkään edes ole.

    Äänestä

  • kyllähän nuo kirjoitti:

    ovat takakontin kokoa lukuunottamatta joka asiassa parempia.

    Perseaukiset huutelee, jäpiköillä ei ole edes 3,5 €:a, koska viikkorahasta ei saa säästettyä edes sitä. kaikki menne tikkukaramelleihin ja Fantomeihin.

    Äänestä

mahtuiskohan uusi golffi tullessaan 35:een?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


35kiloeurolla? kirjoitti:

vaihtoehtoja ocu 2.0TDI.lle. kertokaa omistajat mitä muita harkitsitte..(siis farkku) kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu