sudittaminen

Suditimpa tuossa vahingossa nastarenkaita sekunnin ajan.. juuri alle laitetut. Ei voinut olla miettimättä, että kuinka paljon nastat kuluu tälläisessä, asfalttia vasten?
2567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ne hyvää tykkää, se on ihan varma.mutta ei ne siitä irti lähde, asvalttia vasten kiinnitys löystyy->alkaa heilua joskus,jos tuommoista harrastaa enemmän.

mutta nyt varmaan muistat jatkossa =)

lumellahan sitä voi sitten riehua...

Äänestä

joku suosittaa 500km ja toinen 1000km niin pysyy nastat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nastat kirjoitti:

Suditimpa tuossa vahingossa nastarenkaita sekunnin ajan.. juuri alle laitetut. Ei voinut olla miettimättä, että kuinka paljon nastat kuluu tälläisessä, asfalttia vasten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu