hei kaikki, olen paavolan martti savosta pyevää. löysinpähä tuolta taalli ista tollasen 345 kuutioisen massikan. sellasta vään kyeselisin että saisko tohon kiinni terbistä otettua iilimanputsaria ku tekköös mieli pisstää kii.. ja sellasta että saisko tollasen tunturie taakerin rekisteriin vaikka siin on 38 millinne mikuni.. ku kuulin juttua et katsastusmiehet on homppeleita..
onko mahdollista?
kikkikakka kiki
2174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Joo kyllä se ilmanputsari siinä massikassa toimii ja tuskin ne homppelit tota kaasaria älyää tarkastaa ku ne rassaa pakoputkee!!
Juu kylä se nii o, että ne peppulan perämiehet sitä rassovaa sitä pakoputkea, ei kato mittää muuta ei. Huoletta vejät 2promillen kännit ja ajoa suhautat katsastus homppeleiden luo, kyä ne sen rekkariin laittaa ku vähä bebbuas vilautat, KYÄ NÄIN ON VEMPELEET !